Afirmace

Věřím tomu, že naše vnitřní rozpoložení hodně ovlivňuje to, jak působíme na lidi a co se nám právě děje. Vše je provázané – okolní svět i ten náš vnitřní. Když v nás okolí vidí pozitivního a veselého člověka, bude se na nás také usmívat raději než na někoho skleslého, který jen šíří svoji negativní energii a odčerpává všem ostatním dobrou náladu.

Vloni jsem se proto rozhodla zapracovat na sobě a naladit se více do pozitivna. Přivedly mě k tomu knihy Louise L. Hay a její afirmace. Malé větičky, které si občas říkám a které pomalu mění můj náhled na svět. Myslím, že jsem tomu nijak nepropadla, nemám doma nalepené na každém kousku stěny papírky s povzbudivými slovy, nemám je v diáři ani v počítači či telefonu na ploše. Takový fanatik nejsem :-). Prostě si čas od času večer sednu a něco málo si přečtu a najdu zase rovnováhu. Ale vím, že jsou lidé, kteří potřebují pomoci dostat trochu pozitivního myšlení „do hlavy“, aby se jim žilo alespoň trochu lépe a lehčeji.

Ráda bych sem na svůj blog každý den dávala novou malou afirmaci. Třeba někomu zvedne náladu, rozjasní den, povzbudí. Bude to takový můj každodenní malý dobrý skutek :-). 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s