Flow lístek

Aneb variace na 100 Happy Days…

Dnes jsem na blogu Život není černobílý narazila na odkaz na článek jistého Otta o flow lístku. Je to zase o tom uchovat si hezké momenty. Předpokládám, že už si je uvědomujete, bez toho to nejde. No a pak se uchovají – ať už pomocí fotek v projektu 100 Happy Days nebo v deníčku či diáři, kterým pak můžete listovat. A nebo taky na blogu.
Nehávat si něco v hlavě se mi moc neosvědčilo… 😀

Pořád pokračuju ve fotkách a svých 100 Happy Days, ale třeba dnes by se mi to hodilo bez fotky. Prtože fotit jarní bouřku ve tmě a tu vůni mokré trávy a nočního města moc neumím. 😀

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Pozitivní myšlení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 reakcí na Flow lístek

 1. Sedmi napsal:

  k tomu mi docela stačí blog 🙂 ale hezký nápad

 2. avespasseri napsal:

  To ovšem vypadá dobře…. 🙂

 3. Vanilka napsal:

  Ano, hezký nápad. Jen si tak říkám, čím to asi je, že ta naše generace cítí takovou potřebu uvědomovat si a zaznamenávat pozitivní emoce. Jsme/budeme díky tomu šťastnější než naši rodiče a prarodiče?

  • Nevím, jestli šťastnější. Máme ale trochu jiný život v tom, že vlastně můžeme všechno na světe, že máme na výběr a naši rodiče, co žili první půlku života v době komunismu to měli více méně nalinkované. A přijde mi, že naše generace se v tom ztrácí, nemá nám ani moc kdo poradit, protože rodiče jsou v hodně případech taky bezradní. Aspoň v menšíh městech a vesnicích to vidím. Praha je „světová“… No a do toho ten konzum okolo, reklamy a každý by se chtěl mít jako prase v žitě bez práce a jsou logicky zklamaní, když se nemají jako z reklamy na dovolenou. Takže mně to přijde jako restart, návrat zpět ke každodenním malým radostem, abychom se do případných depresí z neuspěchu ani nedostali. A taky nám to vybuduje imunitu proti všudypřítomnému konzumu z reklamy. Aspoň doufám 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s