Děti v Praze – Dopravní hřiště Prosek

Junior miluje značky a autíčka všeho druhu. Říká o sobě, že bude policajt, a je hotový z každé sanitky nebo policejního auta, které potkáme. A taky mi kecá do řízení, upozorňuje mě na značky a dožaduje se vysvětlení těch, které ještě nezná… se v autě nenudíme :-). Děda mu vysvětloval značku pro obytnou zónu, že jsou tam domečky a hřiště a Junior na něj: „Dědo, to je přece obytná zóna…“. Nejlepší dárek jsou pro něj dopravní značky v jakékoliv formě, takže na třetí narozeniny máme jasno – další sadu značek nebo pexeso. Možná by byl nadšený i ze sady pro dopravního policistu :-)).

Byli jsme se podívat na Dopravním hřišti Prosek. Junior byl nadšený a samozřejmě nechtěl odejít. Po hodinové jízdě autíčkem jsem ho nalákala alespoň na nanuka, ale hned chtěl další hodinu v autě a při odchodu jsem mu musela slíbit, že příští týden jedeme zase… Naštěstí tam dělají dobré kafe a zabaví se krásně sám 😀

Tak kdybyste měli doma taky takového dopravního nadšence, třeba vám tip na Dopravní hřiště Prosek přijde vhod :-). Hřiště se dá i pronajmout na dětskou oslavu a vstupné i půjčovné jsou za velmi lidové ceny. Otevřeno je o prázdninách každý den od 10 do 19h.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 reakcí na Děti v Praze – Dopravní hřiště Prosek

  1. avespasseri napsal:

    Dopravní hřiště si můžou užít i neznačkoví nadšenci 🙂 Zkušenost z loňska. Byla jsem s kamarádkou a s jejími dětmi na dopravním hřišti v Kolíně. Děti tam strávily spoustu času a ohromně si to užívaly. Je to tam hned vedle bazénu, takže se to dá klidně skloubit.

  2. Vanilka napsal:

    To je úžasné! Tolik nápadů, co by se v té „naší“ mini-zemi dalo pro děti udělat.

  3. Kaca napsal:

    Těšíme se na středu.:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s