Beauty Note – Bi-Oil

Hodil by se spíš nadpis Malý zázrak… Olej má opravdu malé balení a zázračný je také. 😀
Jen na úvod – olej by měl skvěle fungovat na strie, jizvy, nerovnoměrně zabarvenou pokožku, dehydrovanou pleť atd. Používala jsem ho na masáž poporodních jizev a po týdnu byl klid. Na obličeji mi oleje vždy udělají neplechu a tento nebyl výjimkou, to mu ale odpustím.
V čem byl nejvíc zázračný je účinek na Juniorovu kůži pod kolenem – měl tam zřejmě atopický ekzém, zhruba rok a půl si to místečko při sebemenším stresu škrábe. Když se potí nebo v zimě nosí těsné punčošky, tak místo začervená, znovu se škrábe. Byli jsme u homeopatky, léčba zabrala za týden, ale po dvou měsících už nefungovala. Pak jsme u dětské doktorky dostali kortikoidy a při občasném promazání se nám dařilo kůži udržovat. Ovšem nebylo pak nic hydratačního, co by tu kůži rychle zregenerovalo, dokud se znovu nerozškrábala. někdy se škrábe i v noci. Dávám mu taky Fenistil, když už je hodně akutní situace, nechci ho tím ládovat pořád. No a po mojí zkušenosti s jizvou po porodu mě napadlo, dát mu na postiženou kůži Bi-Oil. Měl v té době suchou kůži, stroupky, vypadalo to hrozně. Po třech namazáních olejem má místo vláčné, krásně hydratované. Je to ještě pořád červené, ale kůže neskutečně rychle zregenerovala. Doufám, že to doléčíme úplně! 🙂
A proč se mu to dělá? Netuším. Na testech z krve mu nevyšla alergie ani na mléko ani na lepek. Začalo to v roce a půl, kdy jedl dospělácké věci hodně výjimečně. Sklony k alergiím bude mít po mně, ale zatím nevíme, od čeho to má. Jsem aspoň ráda, že něco pomohlo a kůže se snad vyléčí. Časem možná přijdeme i na to, proč se tohle stalo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Beauty se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Beauty Note – Bi-Oil

  1. Sedmi napsal:

    tak drzim palce… a ten olej maji v lekarne?

  2. Alena napsal:

    Na strie bohužel nefunguje 😦 Tedy, aspoň ne u mě …

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s