Na návštěvě v e-shopu

Ahoj všichni!

Minulý týden jsem se byla spolu s několika dalšími maminkami a jejich dětmi podívat ve Feedu. Daly jsme si kafíčko a nějaké dobroty, prošmejdily jsme všechny kanceláře a halu se zbožím a nakonec jsme se mohly s našimi ratolestmi nechat profesionálně vyfotit.

Celá firma sedí na jednom místě – v hale plné zboží :-). Z této haly se odbavují objednávky pro Českou republiku, Slovensko a nově i Polsko. Z prvního patra, kde jsou kanceláře, je vidět pěkný šrumec – několik lidí jezdí s nákupními vozíky a kompletují jednotlivé objednávky, další na konci haly balí jednotlivé položky do krabic, následně je polepují štítky s adresami a balící linka kartony nakonec zabalí i do bezpečnostních pásků a pošle na palety. Odtud už putují k dopravě. Je tu cvrkot jak v hypermarketu :-).

V jedné části haly má svoje místo i Feedo Bazárek. Doručují se sem krabice s použitými věcmi po dětech. Vše se roztřídí, nafotí, přeměří, publikuje na webové stránky a následně uloží. Pokud dojde k prodeji, věci se dohledají a zabalí spolu s objednávkou z e-shopu, a pokud se věci neprodají, dají se darem Nadaci Terezy Maxové. Obdivuji dámy, které se o bazárek starají, protože sama občas nějaké věci po dětech prodávám. Vím tedy, co to je, vše nafotit, vypisovat inzeráty, pak odpovídat na dotazy, přeměřovat a nosit balíčky s pár tričky na poštu. Dala jsem si čas do prázdnin – co se z mého bazaru neprodá, poputuje ve velké krabici do Feeda :-).

Jestli se chcete podívat, jak to v takovém dětském e-shopu vypadá, koukněte na moje fotky ;-).

Mějte krásný den!

P.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kids, News se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Na návštěvě v e-shopu

  1. Sedmi napsal:

    Ty mě dost zklamali… Chtěla jsem přes ně prodat kočár a další věci, je to hezký nápad s bazarkem, ale tzv. Provizi mají 70%, což mi připadá, slušně řečeno, poněkud nefér…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s