Mezinárodní týden kojení

Dobré ráno!

Od 1. do 7.8. probíhá Mezinárodní týden kojení. Jde o celosvětovou akci, která má vyzvednout důležitost kojení pro děti i jejich maminky. Tento týden každoročně vyhlašuje WABA (The World Alliance For Breastfeeding Action), což je mezinárodní síť jednotlivců a organizací, které se zabývají ochranou, propagací a podporou kojení po celém světě.

Každý rok je světový týden zaměřen na určité téma – rok 2015 se nese v duchu „Kojení a práce – ať to spolu funguje!“. Cílem kampaně je samozřejmě informovat maminky o tom, na co mají v zaměstnání nárok, a také prosazovat, aby maminky mohly pracovat a kojit kdekoliv.

V České republice pro maminky připravilo Feedo.cz stránku kojeni.feedo.cz, kde je spousta zajímavých informací, jako například:

  • Seminář s laktační poradkyní

S laktační poradkyní se můžete potkat v pátek 7.8. od 16:00 v prostorách Ženy s.r.o. v pražském Karlíně. Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si místo na e-mailu tereza.cerhova@feedo.cz.

  • Telefonické laktační poradenství

Po celý týden bude připravena linka, na které bude laktační poradkyně zodpovídat vaše dotazy. Můžete volat na číslo: +420 778 750 915.

  • Články o kojení na Feedo blogu

Na stránkách blog.feedo.cz vychází každý den zajímavé články či videa o kojení – od prvního přisátí přes řešení problémů, které mohou během kojení nastat, až po speciál o odsávačkách.

  • Slevy na výrobky potřebné ke kojení

Feedo.cz poskytl slevy na vybrané produkty a značky – například Avent výrobky s dárkem, NUK 30 % na vše, MAM s dárkem, Nutrimama s dárkem, slevy na odsávačky.

Jsem ráda, že mohu alespoň takto maličko přispět k propagaci a podpoře kojení. Pro mě to byly nádherné chvíle s oběma syny a věděla jsem, že jsem jim dala na startu to nejlepší, co jsem mohla.

Maminky, které kojíte a nevíte si s něčím rady, nebojte se zavolat laktační poradkyni. Někdy stačí jen jednoduchá informace nebo malá změna techniky kojení a rázem je po bolesti vaší či miminka a nemusíte třeba přemýšlet o odstavení. 😉

Mějte krásný den a spokojená miminka!

P.

Takhle Mimi někdy při kojení usnul :-)

Takhle Mimi někdy při kojení usnul 🙂

Jedná se o sponzorovaný příspěvek, text a foto jsou mé vlastní.
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kids se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Mezinárodní týden kojení

  1. Sedmi napsal:

    A ty už vůbec nekojis?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s