Česká pleť by Dermalogica

Dobré ráno!

O tom, že používám pleťové přípravky značky Dermalogica už víte :-). Psala jsem jeden článek o mém prvním setkání, Face Mappingu a ošetření pleti, a druhý o legendárním enzymatickém peelingu Daily Microfoliant.

V posledních týdnech se o zn. Dermalogica hodně mluví v souvislosti s jejich inovativním projektem Česká pleť. Jeho cílem je zmapovat stav pleti obyvatel České republiky pomocí unikátní metody Face Mapping a ukázat spotřebitelům, že pravidelná a správná péče o pleť má smysl. Ve vybraných dermokosmetických centrech si můžete zdarma nechat provést tzv. Face Mapping – diagnostiku pleti. Jako poděkování obdržíte vzorky produktů Dermalogica určené pro váš typ pleti. Projekt potrvá od 1. října do 30. listopadu 2015. Data od všech účastníků budou po skončení projektu anonymně vyhodnocena odborníky z Univerzity Karlovy a dozvíme se, jak česká pleť vůbec vypadá a v jakém je stavu. Sama jsem zvědavá, co nás nejvíce trápí (mám tajný tip na dehydrataci a pigmentové skvrny 😉 ).

Zahraniční verze projektu Česká pleť pod názvem FaceMap Our Nation již probíhala v mnoha zemích jako například v USA, Kanadě či Velké Británii.

Jak se můžete zapojit a zjistit tak stav vaší pleti?

  • Přijďte v době trvání projektu od 1. října do 30. listopadu 2015 do některého z dermokosmetických center zn. Dermalogica (najdete tady).
  • Nechtejte si provést Face Mapping  – podrobnou analýzu pleti
  • Získáte tak cenné informace o typu vaší pleti a navíc vzorky produktů Dermalogica určené přesně pro vás

V neposlední řadě nemohu opomenout metodu Face Mapping, která je středobodem celého projektu. Co je tedy Face Mapping?

Z mého laického pohledu a osobní zkušenosti to bylo asi 15 minut povídání nad dotazníkem o životosprávě, nemocech, alergiích, množství stresu, zdravotním stavu, o aktuální fázi mateřského cyklu (tenkrát zrovna kojení) a s tím spojenou hormonální hladinou. Následovalo podrobné prozkoumání všech 14-ti zón obličeje a krku terapeutem a výsledkem zpráva o stavu mojí pleti a vzorky doporučených produktů na týdenní vyzkoušení. Dozvěděla jsem se o svojí pleti spoustu nového a vyvrátila si několik mýtů například o odličování olejovým přípravkem. 🙂

Zapojíte se do projektu Česká pleť a necháte si svoji pleť zmapovat? Já ano. Projekt můžete sledovat na sociálních sítích – Facebooku či na Instagramu a pod #ceskaplet.

Mějte se hezky a mějte hezkou pleť! 🙂

P.

source: ceskaplet.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Beauty se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Česká pleť by Dermalogica

  1. Martina Fraňková napsal:

    Jsem hodně zvědavá!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s