Velikonoční nadílka od beránka

Ahoj!

Kluci dostali od beránka skvělé dárky. Nejdřív LEGO Duplo, pak se tu objevila nová tenisová raketa pro našeho sportovce a nakonec největší dárek – dřevěný zahradní domeček :-).

LEGO Duplo – Můj první náklaďák
Původně jsem myslela, že bude pro Starostu, ale hrají si s tím samozřejmě oba. V této stavebnici jsou dvojice kostiček s obrázky potravin, autíčko s přívěsem – náklaďák vezoucí potraviny, pár kostiček, ze kterých se dá postavit prodejní stánek a holčička s chlapečkem a kočička. Kostičky znázorňující potraviny jsou vždy po dvojicích, tak se s nimi dá hrát velmi jednoduché pexeso. Je to pro hodně malé děti, protože jsou stejné kostky stejně barevné, ale Starostu to baví a hledá stejné obrázky. Junior to prokoukl :-). Pak se na nich dají hezky učit barvy, typy potravin nebo stavět tradiční komíny. My jsme je přidali k ostatnímu Duplu do krabic a když si kluci hrají, mají třeba svačinku pro hasiče :-).

Tenisová raketa
Junior nám vyrostl. Od prosince se začal zase vytahovat, takže je mu všechno  malé. Nové oblečení a boty kupuji průběžně a na minulé hodině tenisu nás trenérka upozornila i na nutnost nové tenisové rakety. Předtím měl Wilson a teď jsme nechali v klubu objednat Babolat, se kterým spolupracují. Raketa došla i s fotkou Nadala a Junior byl nadšený, že má stejnou raketu jako ten velký tenista… My s manželem Rafu moc nemusíme, ale zatím malému nebudeme kazit radost :-). A jak poznáte, že mají děti správnou velikost tenisové rakety? Když drží raketu v ruce a připaží, tak by raketa měla sahat na zem nebo k chodidlu. Když je ke kotníku, už je malá.

Zahradní domek
Největší dárek čekal na kluky u babičky a dědy. Dostali krásný dřevěný zahradní domeček, který celý postavil děda. Udělal jim střechu z kanadské šindele, dřevěnou podlahu, okno s okenicemi, dveře na magnet a ještě dovnitř přibude nějaká lavice na sezení. Kluci byli nadšení, honili se okolo, pořád otevírali a zavírali okno, dveře. Docela mám strach, že se bouchnou okenicí nebo si přivřou prsty. Ale mají obrovskou radost a my taky. Dostali super dárek a doufám, že si to venku užijí :-). Já jsem kdysi měla taky svůj domeček – byl na pískovišti, měl tři stěny, okno a sedlovou střechu, byl celý dřevěný. A moc se mi líbil, kamarádky si ho užívaly se mnou. Tak věřím, že kluci budou mít spoustu krásných zážitků.

Dám vám pár fotek do galerie. Jaká byla vaše nadílka od beránka?

Mějte se krásně a užívejte si první teplejší dny!

Ahoj, Pavla

Děkuji zastoupení LEGO Duplo za poskytnutí stavebnice. Text a foto jsou moje vlastní.
Příspěvek byl publikován v rubrice Kids se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s