O mně

Jmenuju se Pavla a žiju v Praze…

A baví mě všechno krásné okolo. Za posledních pár let jsem přehodnotila svůj život a ulevilo se mi. Zjistila jsem například, že:

  • je pro mě lepší trávit plnohodnotný čas se svými syny než se honit za nekonečnou kariérou,
  • jedno dobré slovo pomůže víc než peníze,
  • můj čas je drahý a chci ho trávit pouze s lidmi, kteří mi za to stojí,
  • a spoustu dalších drobností.

Pro mě jsou to důležité myšlenky. Vrátil se mi klid, který jsem ztratila někdy před 13 lety. Mám pocit, že navazuji tam, kde jsem udělala pauzu. Ta změna paradoxně nepřišla hned po tom, co se mi narodilo první miminko. Ale jeho první rok života, shoda náhod, lidí a jejich osudů, které jsem v té době potkala, mě přiměly zamyslet se, přehodnotit a začít trochu jinak.

Dost filosofie. Prostě mám nový blog, kam si budu přidávat věci, které mi udělají radost. Občas si asi budu potřebovat prostě jen postěžovat nad mateřským údělem a výchovou mých dvou synů :-D.

Taky miluji cestování, kabelky, kosmetiku, oblečení, šperky, laky na nehty a milion dalších věcí! 😀 To je překvápko, co? 😀

Prostě je čas na krásný život. Právě teď!

5 reakcí na O mně

  1. 8daniela napsal:

    jsem moc ráda na Vašem blogu, jen Vám chci říci, že jste udělala moc dobře, že jste tak radikálně změnila priority. To samé se stalo i mně, trochu později, kdy dcerka dostala odklad do ZŠ a já si uvědomila, že už nikdy na sebe nebudeme mít tolik času. Odešla jsem z docela vysokého manažerského postu, začala se věnovat dcerce a i mamince, a musím říci, že jsem skutečně nezalitovala. Čas máte jen jeden a ještě vymezený, ani nevíte, na jak dlouho, a v tom ti komunisté měli pravdu, že rodina je základ. Základ všeho, Vašich vztahů, radosti, štěstí, a nakonec i žalu a utrpení. Ale fakt to stojí za to, k Vašemu rozhodnutí Vám takto dodatečně gratuluji. Ještě snad poznámku, dostala jsem se sem na první stránku, že jsem hledala fotku, kterou jste tu po straně měla – pana starostu v modré krásné nové helmě, která mu strašně moc slušela. A bohužel ani tady jsem ji nenašla, důkaz toho, jak je vše krásné pomíjivé…tak se budu těšit na příští fotky krásného malého chlapečka…

  2. Helena napsal:

    Krásný blog o životě:-)Je krásně napsaný a pravdivý.Smekám:-))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s